8 lutego ruszyła akcja mPay #PodajDalej. Jej celem jest przekonanie użytkowników aplikacji mobilnej mPay, by podzielili się ze znajomymi swoim sposobem na wygodne płatności za bilety i parkowanie. Każde skuteczne zaproszenie do aplikacji jest nagradzane premią w wysokości 2 zł, którą otrzymuje zarówno zapraszający, jak i zaproszony. W ramach akcji prowadzony jest specjalny ranking liczby zaproszeń. Użytkownicy, którzy zaproszą najwięcej znajomych w danym tygodniu, otrzymają nagrody rzeczowe – zestawy gadżetów, dzięki którym korzystanie ze smartfona stanie się dla nich jeszcze wygodniejsze. Ten, kto do 6 marca zaprosi do mPay najwięcej znajomych, otrzyma nagrodę główną – aparat iPhone 5s – idealny do dokonywania płatności mobilnych.

Aby wziąć udział w promocji i konkursie, wystarczy zainstalować bezpłatną aplikację mPay na swoim smartfonie z systemem Android, iOS lub Windows Phone, zarejestrować się za jej pomocą w systemie mPay, a następnie wybrać opcję „Zaproś”. Po wpisaniu lub wybraniu z książki telefonicznej numeru znajomego i jego zatwierdzeniu, osoba, którą zapraszamy otrzyma wiadomość SMS z linkiem do pobrania aplikacji. Gdy tylko dokona rejestracji i poda numer telefonu zapraszającego, obydwie osoby otrzymają po 2 zł na start i szansę wygrania nagród.
Aplikację mPay można pobrać na stronie http://app.mpay.pl. Szczegóły akcji znajdują się na stronie www.mpay.pl/podajdalej.